- Home
- /
- Wellington
- /
- Berhampore
Berhampore
Wellington
71
Properties
1
Reviews
3.6
Avg Rating
$708
Weekly Avg Rent
Rating Breakdown
Value
3.2
Condition
4.0
Warmth
2.7
Landlord
4.4
Rent Trend
2017: $665/wk → 2022: $669/wk ↑1% → 2025: $768/wk ↑15% → 2026: $739/wk ↓4%
2014 - 2026: tenant-reported rents.

3.6| 1
34 Lavaud Street
Berhampore, Wellington
4 bed
Rent unknown10/16 Angus Avenue
Berhampore, Wellington
2 bed
$530/wkC12/13 Palm Grove
Berhampore, Wellington
2 bed
$620/wk
13 Te Wharepōuri St
Berhampore, Wellington
2 bed
$625/wk
160 Russell Terrace
Berhampore, Wellington
4 bed
$940/wk1/21 Te Wharepōuri St
Berhampore, Wellington
2 bed
$495/wk
22A Chatham Street
Berhampore, Wellington
4 bed
$900/wk25 Luxford Street
Berhampore, Wellington
4 bed
$950/wk15 Herald Terrace
Berhampore, Wellington
3 bed
$710/wk247 Rintoul Street
Berhampore, Wellington
3 bed
$720/wk
67 Te Wharepouri Street
Berhampore, Wellington
3 bed
$670/wk2/62 Stanley Street
Berhampore, Wellington
1 bed
$460/wk
3 Akatea Street
Berhampore, Wellington
4 bed
$1,000/wk
95 Britomart St
Berhampore, Wellington
5 bed
$1,200/wk
10 Stanley St
Berhampore, Wellington
3 bed
$800/wk26 Herald St
Berhampore, Wellington
4 bed
$880/wk506 Adelaide Rd
Berhampore, Wellington
2 bed
$475/wkA9/13 Palm Grove
Berhampore, Wellington
2 bed
$445/wk3/210 Rintoul St
Berhampore, Wellington
2 bed
$560/wk118 Russell Terrace
Berhampore, Wellington
1 bed
$460/wkB17/13 Palm Grove
Berhampore, Wellington
2 bed
$530/wk218 Rintoul St
Berhampore, Wellington
1 bed
$420/wk18 Edinburgh Terrace
Berhampore, Wellington
1 bed
$425/wk
16A Glendavar Street
Berhampore, Wellington
2 bed
$650/wk