Brooklyn
Dunedin
3
Properties
3
Reviews
2.1
Avg Rating
—
Weekly Avg Rent
Rating Breakdown
Value
2.0
Condition
2.3
Warmth
1.1
Landlord
2.7
Rent Trend
2015: $280/wk → 2016: $280/wk →0% → 2017: $800/wk ↑186%
2014 - 2026: tenant-reported rents.
Dunedin
3
Properties
3
Reviews
2.1
Avg Rating
—
Weekly Avg Rent
2015: $280/wk → 2016: $280/wk →0% → 2017: $800/wk ↑186%
2014 - 2026: tenant-reported rents.