Naenae
Dunedin
2
Properties
2
Reviews
2.3
Avg Rating
—
Weekly Avg Rent
Rating Breakdown
Value
2.6
Condition
1.8
Warmth
2.6
Landlord
2.2
Rent Trend
2014: $360/wk → 2018: $380/wk ↑6%
2014 - 2026: tenant-reported rents.
Dunedin
2
Properties
2
Reviews
2.3
Avg Rating
—
Weekly Avg Rent
2014: $360/wk → 2018: $380/wk ↑6%
2014 - 2026: tenant-reported rents.