Saint Clair
Dunedin
30
Properties
1
Reviews
3.1
Avg Rating
$600
Weekly Avg Rent
Rating Breakdown
Value
3.0
Condition
4.5
Warmth
2.5
Landlord
2.4
Rent Trend
2015: $850/wk → 2022: $538/wk ↓37% → 2025: $649/wk ↑21% → 2026: $658/wk ↑1%
2014 - 2026: tenant-reported rents.

3.1| 1
231 Forbury Road
Saint Clair, Dunedin
6 bed
Rent unknown
32 Norfolk St
Saint Clair, Dunedin
4 bed
Rent unknown
85 Cliffs Rd
Saint Clair, Dunedin
1 bed
$390/wk54A Albert St
Saint Clair, Dunedin
2 bed
$500/wk45 Richardson St
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$550/wk
16 Aberdeen Road
Saint Clair, Dunedin
1 bed
$495/wk
143 Ravenswood Road
Saint Clair, Dunedin
3 bed
$620/wk3 Kennedy St
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$650/wk
45 Aberdeen Road
Saint Clair, Dunedin
3 bed
$790/wk122 Richardson St
Saint Clair, Dunedin
3 bed
$450/wk
20B Motu Street
Saint Clair, Dunedin
3 bed
$730/wk
UNIT 1/121 Forbury Road
Saint Clair, Dunedin
1 bed
$400/wk
202 Forbury Road
Saint Clair, Dunedin
2 bed
$535/wk61 Isadore Rd
Saint Clair, Dunedin
3 bed
$600/wk10 Cliffs Rd
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$920/wk
124 Richardson St
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$700/wk174 Victoria Rd
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$640/wk202C Forbury Rd
Saint Clair, Dunedin
2 bed
$460/wk68 Bedford St
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$590/wk110 Ravenswood Rd
Saint Clair, Dunedin
1 bed
$500/wk18 Earls Rd
Saint Clair, Dunedin
2 bed
$625/wk21 Isadore Rd
Saint Clair, Dunedin
1 bed
$350/wk
30A Ravenswood Road
Saint Clair, Dunedin
4 bed
$795/wk
227A Forbury Road
Saint Clair, Dunedin
3 bed
$830/wk